Gizlilik

Sitede yer alan yazılar hiçbir şekilde kaynak gösterilmeden veya bir sonraki cümlede yer alan şartlar yerine getirilmeden kopyalanamaz ve yayınlanamaz. Eğer sitede bulunan bir içeriği birebir kullanacaksanız aşağıdaki etiketleri yayınladığınız yazının en altına yerleştirmeniz gerekir.

Bu yazı www.yelden.com‘dan Alınmıştır.
Kaynak : www.yelden.com

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyright 2010 yelden.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları yelden.com’a aittir. yelden.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yelden.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
yelden.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. yelden.com’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the yelden.com However, sometimes the yelden.com uses third parties to process your information. yelden.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yelden.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yelden.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the yelden.com and its services. When you use yelden.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the yelden.com cookies section of our full Privacy Policy.

Bu gizlilik politikası hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için info@yelden.com adresinden detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

0 Yorum: